SHATKY.sk pomáhajú

SHATKY.sk pomáhajú

Shatky sú zástancami pomoci. Sme tím ľudí, ktorým záleží na zvieratkách. Z každej objednávky preto venujeme 4% zo sumy trenčianskemu útulku, a teda zvieratkám, ktoré takúto pomoc potrebujú. Za nazbierané peniaze nakúpime granule, krmivo či hračky. Robíme to preto, lebo nám osud nechcených a opustených zvieratiek nie je ľahostajný. Kúpou shatky takto pomôžeš aj ty! Budeš vyzerať štýlovo ale zároveň urobíš dobrý skutok, ktorý si zapamätáš ty ale aj útulok v Trenčíne. Nie nadarmo sa hovorí, žečo dáš, sa ti vráti. Sme zástancami toho, že by sme si mali pomáhať a zvieratká nie sú výnimkou.

Naše shatky sú slovenskej výroby a na každom jednom kúsku si dávame záležať. Každá je jedinečná a my tú jedinečnosť vidíme aj v psíkoch, na ktoré by sme nemali zabúdať.

Trenčianský útulok pomáha práve opusteným a týraným psíkom. Takto môžeme spoločne zlepšiť jeho podmienky a vytvoriť tak lepšie prostredie aj samotným zvieratkám. Našu pomoc si môžete pozrieť na fotografiách, ktoré zachytávajú radosť, ktorú sme urobili nie len útulku ale najmä sebe a to z toho ako sme aj spolu s vami pomohli. Niektoré psíky sa v tomto útulku zdržia dlhšie. Zvieratká neutrácajú a preto je pre nich akákoľvek pomoc veľkým darom. Nie je to super? Byť súčasťou tohto pekného skutku?

 

Kúpou shatky sa stávaš dobrovoľníkom, ktorý pomôže útulku ale najmä zvieratkám. Dobrovoľníci sú tu od toho, aby dali psíkom veľa lásky, pozornosti a spríjemnili im čakanie na nový domov. Ty im môžeš toto čakanie spríjemniť taktiež a to objednávkou z ktorej čiastka tento útulok určite poteší. No a nám to robí obrovskú radosť. Je známe, že takéto domovy pre psíkov mávajú problém s financovaním a my sa to snažíme aspoň trošku zmeniť. Vieme, že je náročné pokryť toľko zvieratiek, ktoré by bez útulkov skončili hladné a na ulici. Shatky sú spojené s prírodou a takéto skutky nám dávajú zmysel. 

Pridaj komentár

3 × four =