Shatky pomáhajú a s nami pomáhaš aj Ty


Šatky sú zástancami pomoci. Sme tím ľudí, ktorým záleží na zvieratkách. Z každej objednávky preto venujeme 4% zo sumy trenčianskému útulku, a teda zvieratkám, ktoré takúto pomoc potrebujú. Za nazbierané peniaze nakúpime granule, krmivo či hračky. 


Robíme to preto, lebo nám osud nechcených a opustených zvieratiek nie je ľahostajný. Kúpou shatky takto pomôžeš aj ty! Budeš vyzerať štýlovo ale zároveň urobíš dobrý skutok, ktorý si zapamätáš ty, ale aj útulok v Trenčíne. Dokonca nemusíš urobiť nič navyše.


Trenčiansky útulok pomáha práve opusteným a týraným psíkom. Takto môžeme spoločne zlepšiť jeho podmienky a vytvoriť tak lepšie prostredie aj samotným zvieratkám. Našu pomoc si môžete pozrieť na fotografiách, ktoré zachytávajú radosť, ktorú sme urobili nie len útulku ale najmä sebe a to z toho ako sme aj spolu s vami pomohli. Niektoré psíky sa v tomto útulku zdržia dlhšie. Zvieratká neutrácajú a preto je pre nich akákoľvek pomoc veľkým darom.


Je známe, že takéto domovy pre psíkov mávajú problém s financovaním a my sa to snažíme aspoň trošku zmeniť. Vieme, že je náročné pokryť toľko zvieratiek, ktoré by bez útulkov skončili hladné a na ulici. „SHATKY SÚ SPOJENÉ S PRÍRODOU A TAKÉTO SKUTKY NÁM DÁVAJÚ ZMYSEL“