Šatky na krk? Prečo by si ich mal nosiť aj ty?
šatky na krk

Šatky na krk? Prečo by si ich mal nosiť aj ty?

Prečo by si aj ty mal nosiť štýlové šatky na krk

Jedným z najkreatívnejších a najvariabilnejších doplnkov v šatníku sú určite šatky na krk. Ide o (ne)obyčajný kus látky, ktorý sa dá nosiť na mnoho spôsobov a v každom ročnom období. Šatky ako doplnok sú skvelým spoločníkom pri voľno časových aktivitách, akými sú napríklad turistika, šport či jazda na bicykli. Prečo by si ich mal nosiť aj ty?

Štýlové šatky na krk sa vrátili do módy a hneď majú svojich fanúšikov. Ktoré sú najviac štýlové? Povedali by sme, že všetky. Môžeme si vybrať z rôznych druhov a motívov, ba dokonca sú vhodné aj pre rôzne príležitosti. A čo je obrovskou výhodou? Sú vhodné pre každého – ženy, mužov, ale aj pre deti.

šatky na krk
šatky na krk

Šatky pre ženy odporúčame vyberať tak, aby sa dali jednoducho kombinovať k bunde a k ostatným doplnkom. Bodkované šatky sú veľmi jednoduché a hodia sa takmer ku všetkému. No ak máš jednofarebný športový outfit, tak ho môžeš oživiť práve farebnou šatkou. V tomto to majú muži jednoduchšie, však? Oni stavia na kvalitu a jednoduchosť viac než na dizajn.

Šatky na krk pre deti

sú veľmi praktickým riešením. Veľmi ľahko sa obliekajú, dobre držia a predovšetkým zahrejú krk. Aké to má ďalšie výhody? Deti majú problém uviazať si obyčajný šál, no s touto šatkou problém zmizne. Jednoducho ju dajú cez hlavu a je to. Vybrať si môžete z rôznych motívov.

Šatky sú výborným doplnkom, ktorý zaručene využiješ. Sú predovšetkým priedušné a kvalitné, čím ti zabezpečia ochranu. V jeden deň pri športe ako čelenka, druhý deň ako šatka či šál. Sú jednoducho multifunkčné.

A prečo by si ich mal nosiť aj ty?

V prípade, že šatku používaš na bicykli alebo motorke, tak ťa chráni pred prachom, ak si zakryješ aj tvár

Ak si šatkou zakryješ aj hlavu, tak ťa chráni pred úpalom

Je štýlová – môžeš si vybrať z rôznych motívov

Pri cestovaní zaberie minimum miesta

V tom najhoršom prípade môžeš šatku využiť ako vreckovku, či už na nos alebo ako vlhčenú handričku v prípade pohotovosti

Cena je primeraná a niektoré sú v zľave za zvýhodnenú cenu

 Môžeš ju využívať v každom ročnom období – v lete ťa ochráni pred prachom a špinou, no a v zime zas zahreje ako šál

Vhodná pre každého – ženy, mužov, ale aj pre deti

Ide o dizajnový kúsok, vďaka ktorému si ťa všetci zapamätajú a nikto ťa neprehliadne

Jej kúpou u nás prispievaš na dobrú vec.

Pridaj komentár

one × four =