Letné šatky opäť v móde?  Prečo by si ich mal nosiť?
letne satky

Letné šatky opäť v móde? Prečo by si ich mal nosiť?

Jedným z najkreatívnejších a najvariabilnejších doplnkov v šatníku sú určite šatky na krk. Štýlové letné šatky sú opäť v móde. Získali si hneď niekoľko fanúšikov. Patríš medzi nich aj ty?

Letné šatky majú mnoho spôsobov využitia. Od športových aktivít až po módne kúsky, ktorými žiaden frajer nepohrdne.

Sú teda letné šatky stále IN?

 

letne satky

Letné šatky do každého prostredia

V lete majú šatky veľmi dôležitú úlohu. Používame ich predovšetkým ako ochranu pred slnkom a prachom. Letné šatky sú vhodné do každého prostredia. Ideš na turistiku? Použi ju ako pokrývku hlavy. V horách si treba dávať pozor. Ochranu preto nepodceň. Veľmi ľahko by si mohli dostať úpal. Spôsob nosenia “eskimo” alebo “na piráta” sa hodí práve na voľno časové aktivity. Alebo ju chceš použiť ako imidžovku do mesta? Žiaden problém. Najlepšie funguje spôsob “beanie”. Každopádne, šatka ťa v lete zachráni nielen pri športe. Využiť ju môžeš aj ako čelenku do vlasov.

 

 

Prečo by si aj ty mal nosiť štýlové šatky na krk?

Šatky sú výborným doplnkom, ktorý zaručene využiješ. Priedušnosť a kvalita materiálu dodávajú pocit pohodlia a zároveň istotu ochrany. Môžeš si vybrať z rôznych druhov a motívov. Ktorý si zvoliť?

 

Bodkovaná šatka k bežnému outfitu, šatka so slovenským motívom pre národniarov. Jednoducho dizajnový kúsok, vďaka ktorému si ťa všetci zapamätajú. Navyše, na cestách zaberie minimum miesta v batohu.

 

 

Šatka ako doplnok na bicykel aj motorku

Jeden deň ako športová čelenka, druhý deň ako ochrana tváre. Sú jednoducho skvelým doplnkom. Či ich využiješ aj na bicykli alebo na motorke. Motorkárska šatka ti totiž ochráni tvár pred prachom či poletujúcim hmyzom. Taktiež budete vďaka nim voľnejšie dýchať pri akejkoľvek rýchlosti. To isté platí pre jazdu na bicykli. Dokonca aj my sami často jazdíme, tak vieme, že sa človek veľmi spotí. Spomínaš na legendárne potítka? Aj takéto využitie môže mať pre teba letná šatka. Jednoducho ju omotaj okolo ruky ako náramok. Kedykoľvek počas jazdy použi, ale nezabudni ju následne oprať.

Pridaj komentár

one × one =